Kontakta oss på

Ekonomiplan


Tveka inte att kontakta oss om du är i behov av våra tjänster eller om du har några frågor. 

E-post: info@ekonomiplan.se
Tel: 011 - 300 43 00


Norrköping
Fjärilsgatan 49
603 61 Norrköping
Telefon: 011 – 300 43 00
Fax: 011 – 10 86 40
Stockholm Årsta Park Kontorshotell
Byängsgränd 14
12040 Årsta
Telefon: 08 – 551 06 100
Fax: 011 – 10 86 40
Valdemarsvik Centralplan
Box 10
615 21 Valdemarsvik
Telefon: 0123 – 125 40
Fax: 011 – 10 86 40

Vi på Norrköpingskontoret

Per-Erik Jonsson

Auktoriserad redovisningskonsult

Telefon: 011 – 300 43 00
E-post: per-erik.jonsson@ekonomiplan.se

Ywonne Haag-Jonsson

Redovisningskonsult

Telefon: 011 – 300 43 00
E-post: ywonne.haag-jonsson@ekonomiplan.se

Jonas Haag

Auktoriserad redovisningskonsult

Telefon: 011 – 300 43 00
E-post: jonas.haag@ekonomiplan.se

Niklas Haag

Auktoriserad redovisningskonsult

Telefon: 011 – 300 43 00
E-post: niklas.haag@ekonomiplan.se

Victoria Sand

Auktoriserad redovisningskonsult

Telefon: 011 – 300 43 00
E-post: victoria.sand@ekonomiplan.se

Irene Sjöqvist

Redovisningskonsult

Telefon: 011 – 300 43 00
E-post: irene.sjoqvist@ekonomiplan.se

Nettan Gistrand

Redovisningskonsult

Telefon: 011 – 300 43 00
E-post: nettan.gistrand@ekonomiplan.se

Viktoria Karlsson

Kvalificerad redovisningskonsult

Telefon: 011 – 300 43 00
E-post: viktoria.karlsson@ekonomiplan.se

Kristina Pettersson

Redovisningskonsult/Reception

Telefon: 011 – 300 43 00
E-post: kristina.pettersson@ekonomiplan.se


Vi på Valdemarsvikkontoret

Ewa Ohlsson

Redovisningskonsult

Telefon: 0123-125 40
E-post: ewa.ohlsson@ekonomiplan.se


Vi på Stockholmskontoret

Per-Erik Jonsson

Auktoriserad redovisningskonsult

Telefon: 011 – 300 43 00
E-post: per-erik.jonsson@ekonomiplan.se

Niklas Haag

Auktoriserad redovisningskonsult

Telefon: 011 – 300 43 00
E-post: niklas.haag@ekonomiplan.se